Catering dietetyczny

z dowozem Bielsko-Biała

Wybierz Project i bądź Fit!

 

Wybierz swój plan żywieniowy:

Business

Chciałbyś/Chciałabyś mieć pewność, że w natłoku pracy i obowiązków nie zabraknie Ci czasu na przygotowanie zdrowych posiłków, które dadzą Ci energię do wszystkich podejmowanych działań? W porządku! Zajmiemy się tym za Ciebie. Jedyne czego oczekujemy od Ciebie to to, że nie zapomnisz o tym jak ważne dla Twojej wydajności w pracy i, co ważniejsze, Twojego zdrowia, są regularne posiłki. Obiecujemy, że zawsze znajdziesz chwilę czasu na otworzenie naszego pudełka i zjedzenie pysznego posiłku.

Wiemy, że po pracy chciałbyś wieczorem siąść do stołu ze swoją rodziną i zjeść wspólnie ugotowaną kolację. To dlatego w tym planie znajdziesz wyłącznie trzy posiłki: śniadanie, lunch i obiad.

 

Śniadanie

Ciabatta z masłem bazyliowym i pieczonym indykiem

Lunch 

Fit Panna Cotta z Coulis malinowym

Obiad 

Risotto z indykiem i pieczarkami

catering dietetyczny z dostawą do domu bielsko

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.