Miasta - Catering dietetyczny Katowice

catering dietetyczny katowice

Dieta Pudełkowa Katowice

Cześć Katowice! Jak tam u Was ze zdrowym odżywianiem? Słyszeliście o cateringu dietetycznym Fit Project? Jesteśmy na rynku od niedawna, a już mamy na swoim koncie sporą grupę zadowolonych klientów! To wszystko dzięki naszym kucharzom i Pani dietetyk, która stworzyła kilka projektów zdrowego odżywiania. Wszystko w zależności od trybu życia, upodobań smaku i celu jaki chcemy osiągnąć podczas stosowania diety pudełkowej!

Nasz catering dietetyczny ma 7 diet, na każdą z nich składa się 5 posiłków dziennie. Możesz sobie wybrać odpowiednią kaloryczność. Wszystkie dania przygotowana są ze świeżych owoców, warzyw, mięsa i innych produktów, które używamy do sporządzenia dla Was diet. Dla nas nie liczy się ilość, tylko jakość. Tak więc, jeżeli brakuje Ci czasu, albo zwyczajnie chce odpocząć od gotowania, lub myślisz o diecie pudełkowej z innych powodów to chętnie Cię odwiedzimy! Każdy nasz nowy klient jest traktowany wyjątkowo i na starcie otrzymuje dietę "testową" za jedyne 39 zł/za dzień - czyli 5 posiłków z dowozem GRATIS.

catering dietetyczny katowice

Dołącz do Fit Project

Jeżeli nie ma Twojej miejscowości na mapie, skontaktuj się z nami.

Kontakt z nami

 

  •  biuro@fitproject.com.pl
  •  501 727 405
  • Regulamin

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma P. H.U "JANOTA" KRZYSZTOF JANOTA z siedzibą w 43-426 Ogrodzona, ul. Centralna 17. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
DZIAŁAMY NA TERENIE MIAST: GLIWICE KATOWICE ZABRZE
pozycjonowanie stron bielsko