Catering dietetyczny

z dowozem Bielsko-Biała

Wybierz Project i bądź Fit!

 

Wybierz swój plan żywieniowy:

Light

O odchudzaniu wiesz już wszystko, ale ciągle coś Cię rozprasza i stoi na drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki i masy ciała? Ten projekt jest realizowany właśnie dla Ciebie! Odpowiednia kaloryczność i proporcje makroskładników w diecie pozwolą Ci na racjonalną utratę zbędnych kilogramów, a jednocześnie zmniejszą ryzyko utraty tkanki mięśniowej na skutek wprowadzenia deficytu energetycznego.

Aby nie kusiło Cię podjadanie pomiędzy posiłkami w swojej torbie z pudełkami znajdziesz cztery różnorodne, zdrowe i sycące posiłki, a nasz dietetyk stworzył taki plan żywieniowy aby zaspokoić Twój apetyt na życie!

 

Przykładowy jadłospis

Śniadanie

Jaglanka kokosowa z owocami i serkiem ricotta

Lunch 

Zupa krem z bakłażanem

Obiad 

Kotleciki meksykańskie siekane podane pieczonymi frytkami z batata i surówką z pora

Kolacja

Roladka szpinakowa z łososiem

catering dietetyczny z dostawą do domu bielsko

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.