Catering dietetyczny

z dowozem Bielsko-Biała

Wybierz Project i bądź Fit!

 

Wybierz swój plan żywieniowy:

Senior

Ten projekt powstał z myślą o Twoich najbliższych, których zdrowie i samopoczucie jest dla Ciebie równie ważne co Twoje własne. Twoi rodzice czy dziadkowie również mogą korzystać z naszego cateringu dietetycznego i cieszyć się dostawą pięciu smacznych i dopasowanych do ich specyficznych potrzeb żywieniowych posiłków.

Z planu wykluczone zostały grupy produktów spożywczych, których obecność mogłaby przysporzyć im problemów trawiennych oraz takich, które najczęściej wchodzą w interakcje z lekami. Dieta ta jest lekkostrawna, bogata w pełnowartościowe białko, tłuszcze roślinne oraz składniki pokarmowe o właściwościach przeciwzapalnych. Rozkład węglowodanów w diecie zaplanowano tak, aby zapewnić ich równomierne uwalnianie w ciągu całego dnia.

 

Przykładowy jadłospis

Śniadanie

Ciabatta z indykiem i warzywami

Lunch 

Krem z białych warzyw

Obiad 

Polędwiczki drobiowe  podane z puree marchewkowo-ziemniaczanym

i glazurowanymi buraczkami

Podwieczorek 

Ciasto jogurtowe z brzoskwinią pod chmurką

Kolacja

Placuszki z pietruszki z ziołowym serkiem grani

catering dietetyczny z dostawą do domu bielsko

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.