Catering dietetyczny

z dowozem Bielsko-Biała

Wybierz Project i bądź Fit!

 

Wybierz swój plan żywieniowy:

Standard

To podstawowy, zbilansowany plan obejmujący pięć zdrowych, zróżnicowanych i pysznych posiłków dostarczanych do Ciebie każdego dnia! Wybór tej diety o kaloryczności sugerowanej przez dietetyka pozwoli Ci na utrzymanie lub poprawę zdrowia, samopoczucia i prawidłowej masy ciała, a także nauczy Cię zdrowych nawyków żywieniowych.

Tworząc ten plan nasi fachowcy postanowili skomponować jadłospis tak, abyś nie odczuł, że zmiany wprowadzone do Twojego sposobu żywienia się są zbyt rygorystyczne. Zdrowe żywienie nie oznacza, że spożywane przez Ciebie posiłki mają być jałowe!  Byłoby nierozsądnym sądzić, że ortoreksyjna koncepcja wpływałaby pozytywnie na Twoje samopoczucie i motywację do dbania o swoje zdrowie. Mimo iż zdrowe i pełnowartościowe produkty stanowią dla nas priorytet, to wTwoich pudełkach nie zabraknie dobrego smaku i drobnych, zaplanowanych grzeszków, które pomogą Ci wytrwać w Twoim postanowieniu racjonalnego żywienia się!

 

Przykładowy jadłospis

Śniadanie

Owsianka brownie z  konfiturą z wiśni

Lunch

Krem cukiniowy z bazylią i twarogiem wędzonym

Obiad

Cashew chicken- marynowany kurczak z prażonymi orzechami nerkowca, strączkami groszku,

papryką, cebulą i brokułem podany z ryżem jaśminowym

Podwieczorek

Wegańskie banoffee

Kolacja

Carpaccio z pieczonego buraka z rukolą i fetą

catering dietetyczny z dostawą do domu bielsko

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.