Dlaczego kurkumy nie może zabraknąć w codziennej diecie?

Dlaczego kurkumy nie może zabraknąć w codziennej diecie?

Czy wiesz, że...enlightened

Kurkuma daje pozytywne rezultaty w terapii zaburzeń osobowości i depresji..enlightened

Kurkuma, zwana także przyprawą długowieczności, zawiera szereg przeciwutleniaczy, które poprzez ograniczenie hulaszczy i hasanek wolnych rodników, opóźniają procesy starzenia.heart A stosowana w kosmetyce dodatkowo dba o piękno i blask cery także od zewnątrz.

 

Nie może jej zabraknąć w codziennej diecie. W naszej diecie pudełkowej masz gwarancję pojawienia się tej drogocennej przyprawy.

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma P. H.U "JANOTA" KRZYSZTOF JANOTA z siedzibą w 43-426 Ogrodzona, ul. Centralna 17. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
DZIAŁAMY NA TERENIE MIAST: GLIWICE KATOWICE ZABRZE
pozycjonowanie stron bielsko