O nas

 

Bo wszystko zaczyna się od pasji...

Fit Project  powstał z myślą o zdrowym i ciekawym stylu życia. Pomyśleliśmy.. "dlaczego mielibyśmy nie pokazać światu jak odżywianie wpływa na nasze samopoczucie i komfort psychiczny.. ile może się zmienić, kiedy zmienimy swoją dietę i nawyki". Zaczęliśmy od siebie i stworzyliśmy FitProject. Zdrowy, smaczny i różnorodny catering dietetyczny. 

 

 

 

Posiadamy w swojej ofercie aż 12 diet!

 

Razem z pomocą naszych dietetyków stworzyliśmy 13 różnych diet. Wynikają one z naszych odmiennych upodobań i odmiennego trybu życia. Umiejętności kulinarne naszych kucharzy, ich długoletnie doświadczenie i miłość do gotowania to przepis na sukces każdej diety.

 

Bazujemy tylko na świeżych składnikach od lokalnych dostawców. 

Jesteśmy lokalnym cateringiem. Jakość i świeżość produktów to nasz priorytet. Posiłki są pełnowartościowe, przygotowywane z najwyższej jakości składników i do tego każdego dnia inne. To zdecydowanie duży plus! Bowiem każdy dzień jest kulinarną niespodzianką i aż chce się jeść! Jeśćprzede wszystkim zdrowo, zrzucając zbędne kilogramy i poprawiając stan fizyczny jak i duchowy.

 

 

 

Dzielimy się wiedzą :)

Specjalnie dla Was stworzyliśmy blog o tematyce dotyczącej zdrowia, treningów i żywienia. Dowiesz się na nim o różnych zaburzeniach odżywiania oraz sposobach ich leczenia. Nie zabraknie w nim także wpisów naukowych o różnych składowych pożywienia a nawet znajdziesz tam trening na stabilizację, czy piękne pośladki. Dodajemy blogi regularnie co umożliwia Ci pogłębianie swojej wiedzy i świadomości zdrowego odżywiania.

Zapraszamy :) https://www.catering-dietetyczny.com.pl/pl/Dieta

 

Bezproblemowa dostawa 

Wielu klientów cateringów dietetycznych boryka się z problemami dostaw diety. Dlatego nasz transport dopracowaliśmy do perfekcji. Posiadamy auta wyposażone w chłodnię, w których temperatura przewozu diet wynosi od 2-4 stopni Celsjusza. Dostawy są zawsze terminowe, a kurier po dostarczeniu diety zadzwoni lub napisze SMS. Pamiętaj, że podanie kodu lub klucza do bramki czy klatki to duże ułatwienia dla Naszego dostawcy. Spokojnie, Nam możesz zaufać :)

 

Każdy może założyć panel klienta

Masz pełną kontrolę nad swoim zamówieniem. W panelu klienta możesz zmieniać adres dostawy diety, edytować dni dostawy a nawet wymieniać posiłki :)  Wybierz FitProject, delektuj się swoją dietą i czuj się szczęśliwy mając swojego prywatnego kucharza, dietetyka i dostawcę, który przywiezie Ci dietę pod same drzwi :) 

 

Jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Nasze biuro obsługi klienta chętnie odpowie na nurtujące Cię pytania. Nasi dietetycy pomogą Ci w doborze odpowiedniej diety. Przeprowadzą z Tobą darmową konsultację, dzięki której będziesz mógł wybrać program diety idealny dla Ciebie i Twojego zdrowia. Pokażemy Ci, że zdrowe odżywianie to nie tylko sałatki, a smaczne, syte i pełnowartościowe posiłki. Uświadomimy Cię, że dieta to styl życia, który szybko pokochasz <3

 

Zmów już teraz: https://sklep.catering-dietetyczny.com.pl/zamowienie/#/

Dołącz do Fit Project

Kontakt z nami

 

  •  biuro@fitproject.com.pl
  •  501 727 405
  • Regulamin

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma P. H.U "JANOTA" KRZYSZTOF JANOTA z siedzibą w 43-426 Ogrodzona, ul. Centralna 17. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
DZIAŁAMY NA TERENIE MIAST: GLIWICE KATOWICE ZABRZE
pozycjonowanie stron bielsko