Detox sokowy

1000kcal  90zł 

 

Co to jest detox sokowy?

To nic innego jak dieta, oparta na spożywaniu 5 soków w ciągu dnia, które mają zastąpić Ci normalne posiłki. Taką dietę możesz stosować od 1-5 dni w celu oczyszczenia organizmu z toksyn. Soki są najlepszej jakości, niepasteryzowane, nie słodzone i uzyskiwane metodą na zimno – cold press.

 

Detox sokowy to idealne rozwiązanie dla wszystkich?

Dieta sokowa to idealne rozwiązanie dla wszystkich, ceniących sobie zdrowy tryb życia i dietę w bogate składniki odżywcze, które wpływają nie tylko na nasze samopoczucie, ale również na zdrowy wygląd włosów, paznokci i cery. Jeżeli w Twoich nawykach jest częste spożywanie dużej ilości kawy, alkoholu i wysokokalorycznych fast foodów to znaczy, że dieta sokowa będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem do pozbycia się toksyn z organizmu. W naszej ofercie znajdziesz 3 programy Fit Detoxu, na 1dzień, 3 lub 5. W tym czasie spożywasz jedynie soki – 5 soków dziennie przygotowanych na bazie świeżych warzyw i owoców. Taki dzienny zestaw pięciu soków ma zastąpić Ci posiłki spożywane w ciągu dnia.

 

Co da Ci detox sokowy?

Uzupełni Twój organizm w składniki odżywcze: witaminy, minerały, enzymy i błonnik i przede wszystkim wspomoże proces detoksykacji Twojego organizmu. Poczujesz się lepiej i lżej, bo stracisz zbędne kilogramy.

 

Soki detox i ich pakowanie

Cold – pressed to metoda stosowana przez nas w celu zachowania najwyższej jakości soków. Składa się z dwóch etapów, rozdrobnieniu owoców i warzyw, a następnie przy udziale prasy hydraulicznej zmiażdżeniu. Dzięki temu zachowujemy wszystkie składniki odżywcze, a soki są w 100% naturalne i nie zawierają żadnych słodzików.

 

Zatem, czy warto zrobić sobie detox sokowy?

Oczywiście, że tak. Nic tak dobrze nie poprawi kondycji twojej cery, włosów i paznokci. Detox sokowy nie tylko wpłynie pozytywnie na twoje samopoczucie, zniweluje stres i poczucie otyłości, ale również poprawi całościowo Twój wygląd – od środka i na zewnątrz.

 

Zalety diety sokowejyes

Oczyszczony organizm z toksyn

Pozbycie się łamliwych paznokci i szarej cery

Poprawa stanu psychicznego, pozbycie się napięcia i stresu

Dostarczenie dużej dawki energii, poczujesz siłę i możliwości

Na Twojej twarzy zagości szczery uśmiech

Zwiększona koncentracja i pamięć

Poczucie zadowolenia i szczęścia

Dostarczenie naturalnych źródeł witamin

 

Musisz wiedzieć, jak przygotować się do diety oczyszczającej / detoksu sokowego

enlightenedNie obciążaj swojego organizmu aktywnością fizycznąyes

enlightenedWysypiaj sięyes

enlightenedKilka dni przed detoksem wyeliminuj ze swojej diety: fast foody, alkohol, słodycze, zrezygnuj z palenia papierosów i kofeinyyes

enlightenedPij minimum 2 litry wody, słabych herbat i naparów ziołowychyes

 

Dieta sokowa nie jest dla osób, które:

enlightenedmają choroby przewlekłe

enlightenedmają zaburzenia przyswajania węglowodanów (cukrzyca, insulinooporność, hipoglikemia reaktywna)

enlightenedmają nadciśnienie tętnicze leczone farmakologicznie

enlightenedsą w ciąży lub karmią piersią

Za nim przystąpisz do diety sokowej - detoxu najpierw skonsultuj się ze swoim lekarzem i zapytaj czy jest dla Ciebie odpowiednia!enlightened

Dołącz do Fit Project

Kontakt z nami

 

  •  biuro@fitproject.com.pl
  •  501 727 405
  • Regulamin

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma P. H.U "JANOTA" KRZYSZTOF JANOTA z siedzibą w 43-426 Ogrodzona, ul. Centralna 17. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
DZIAŁAMY NA TERENIE MIAST: GLIWICE KATOWICE ZABRZE
pozycjonowanie stron bielsko