Gdzie dowozimy?

Jesteśmy cateringiem lokalnym! Stawiamy na jakość i zadowolenie naszych klientów :)

Sprawdź czy nasz catering dietetyczny jest w Twoim mieście. Team FitProject tworzą ludzie kreatywni, energiczni i pełni pasji. Kochają to co robią, a satysfakcję klienta stawiają na pierwszym miejscu. Codziennie dostarczamy świeże, pyszne i dobrze zbilansowane posiłki prosto pod Twoje drzwi. Korzystamy z lokalnych i zaufanych dostawców, dzięki którym mamy gwarancję wysokiej jakości produktów, które trafiają do Waszych pudełek.

Zamów teraz

catering dietetyczny z dowozem

Główne miasta:

Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Żory, Żywiec, Cieszyn, Wisła, Ustroń, Szczyrk, Pszczyna, Janowice, Wadowice, Oświęcim.

Sprawdź gdzie jeszcze dowozimy!

Bezproblemowa dostawa, czyli jak dostarczamy?

Posiadamy auta wyposażone w chłodnię, w których temperatura przewozu diet wynosi od 2-4 stopni Celsjusza. Dostawy są zawsze terminowe, a kurier po dostarczeniu diety zadzwoni lub napisze SMS. Pamiętaj, że podanie kodu lub klucza do bramki czy klatki to duże ułatwienia dla Naszego dostawcy. Spokojnie, Nam możesz zaufać :).

Koszty i godziny
dostawy

Do głównych miast dostawa jest bezpłatna, natomiast do miejscowości dalszych od naszej siedziby lub trudno dostępnych, może być naliczana drobna opłata, o których klient jest informowany podczas zamawiania diety. Dostawy odbywają się w godzinach popołudniowych i wieczornych od 16.00 do 24.00.

Nie jesteś pewien?

Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z naszym BOK. Z chęcią pomożemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości :) tel: 605 182 758 / 501 727 405

catering dietetyczny z dowozem
Sprawdź gdzie jeszcze dowozimy!

Wpisz nazwę miasta i zobacz czy dowozimy nasz catering do twojej miejscowości!

Andrychów
Bestwina
Bestwinka
Bielany
Bielowicko
Bielsko-Biała
Biery
Bładnice Dolne
Bładnice Górne
Bujaków
Bystra
Bronów
Brzeszcze
Brzeźce
Buczkowice
Bulowice
Czechowice-Dziedzice
Chocznia
Cieszyn
Cięcina
Czaniec
Ćwiklice
Dankowice
Godziszka
Goczałkowice-Zdrój
Grodziec
Głębowice
Grojec
Klecza Dolna
Hecznarowice
Harmęże
Iłownica
Inwałd
Janowice
Jasienica
Jawiszowice
Jaworze
Kaniów
Kalna
Kęty
Klimczok
Kobiernice
Kowale
Kozy
Ligota
Łazy
Łąka
Łodygowice
Leśna
Lipowa
Malec
Mazańcowice
Międzybrodzie Żywieckie
Meszna
Międzyrzecze Dolne
Międzyrzecze Górne
Mnich
Nidek
Oświęcim
Osiek
Pawłowice
Pisarzowice
Pietrzykowice
Pszczyna
Porąbka
Pławy
Przecieszyn
Przybędza
Puńców
Pogórze
Rajsko
Roczyny
Rybarzowice
Roztropice
Rudzica
Sienna
Skoczów
Słotwina
Skidziń
Stara Wieś
Szyndzielnia
Szczyrk
Świętoszówka
Targanice
Tomice
Twardorzeczka
Ustroń
Wadowice
Warszowice
Węgierska Górka
Wilamowice
Wilkowice
Wilczkowice
Wisła
Wieprz
Wieszczęta
Zarzecze
Zasole Bielańskie
Zabrzeg
Żywiec
Żory

Dołącz do Fit Project

Kontakt z nami

 

  •  biuro@fitproject.com.pl
  •  501 727 405
  • Regulamin

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma P. H.U "JANOTA" KRZYSZTOF JANOTA z siedzibą w 43-426 Ogrodzona, ul. Centralna 17. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
DZIAŁAMY NA TERENIE MIAST: GLIWICE KATOWICE ZABRZE
pozycjonowanie stron bielsko