Kalkulator kaloryczności

Jaki masz cel:

Płeć:

Twoja aktywność fizyczna:

Brak aktywności - siedzący tryb życia, bez dodatkowych ćwiczeń fizycznych

Lekka aktywność - pracownik biurowy, którego aktywność związana jest wyłącznie z obowiązkami domowymi

Średnia aktywność - pracownik biurowy, trenujący 2-3 razy w tygodniu przez minimum godzinę

Wysoka aktywność - pracownik biurowy, trenujący 3-4 razy w tygodniu przez minimum godzinę

Bardzo wysoka aktywność - zawodowy sportowiec, trenujący minimum 6 godzin tygodniowo lub osoba ciężko pracująca fizycznie

Podstawowa Przemiana Materii (PPM):

Poziom zapotrzebowania na energię, któy wystarcza człowiekowi na zachownie podstawowych funkcji życiowych.

Dzienne zapotrzebowanie (CPM):

Suma dobowych wydatków energetycznych związanych z metabolizmem podstawowym, niezbędnym do utrzymanaia podstawowych funkcji życiowych i aktywnością fizyczną.

Dołącz do Fit Project

Jeżeli nie ma Twojej miejscowości na mapie, skontaktuj się z nami.

Kontakt z nami

 

  •  biuro@fitproject.com.pl
  •  501 727 405
  • Regulamin

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma P. H.U "JANOTA" KRZYSZTOF JANOTA z siedzibą w 43-426 Ogrodzona, ul. Centralna 17. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
DZIAŁAMY NA TERENIE MIAST: GLIWICE KATOWICE ZABRZE
pozycjonowanie stron bielsko