Catering dietetyczny

z dowozem Bielsko-Biała

Wybierz Project i bądź Fit!

 

Wybierz swój plan żywieniowy:

Sport

Jeśli prowadzisz aktywny tryb życia lub jesteś sportowcem doskonale wiesz, że każdy Twój trening musi być podparty odpowiednią dietą. Bez niej efekty treningowe mogą być niewspółmierne do wysiłku i poświęcenia jakie w nie wkładasz. Brak efektów, trudności w rekompozycji składu ciała, przedłużająca się bolesność potreningowa mięśni, spadek motywacji, zmęczenie, zwiększona podatność na infekcje i kontuzje to jedne z wielu symptonów tego, że albo trenujesz zbyt intensywnie albo Twoja dieta nie współgra Twoimi wyjątkowymi potrzebami żywieniowymi.

Nie martw się! Dietetyka sportowa to konik jednego z naszych specjalistów. Z tym planem żywieniowym, pod warunkiem racjonalnie założonych objętości treningowych, zapomnisz o „zakwasach” i do każdego treningu podejdziesz w pełni zregenerowany i zmotywowany. Tylko obiecaj nie zapominać także o nawadnianiu organizmu i odpowiedniej dawce snu!

 

Przykładowy jadłospis

Śniadanie

Rollsy z pastą jajeczną i suszonym pomidorem

Lunch 

Portugalska zupa Caldo Verde

Obiad 

Cashew chicken- marynowany kurczak z prażonymi orzechami nerkowca, strączkami groszku, 

papryką, cebulą i brokułem podany z ryżem jaśminowym

Podwieczorek 

Fit Panna Cotta z karmelizowaną pomarańczą

Kolacja

Placuszki z pietruszki z ziołowym serkiem grani

Koktajl potreningowy

Brzoskwiniowy z miętą

catering dietetyczny z dostawą do domu bielsko

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.