Catering dietetyczny

z dowozem Bielsko-Biała

Wybierz Project i bądź Fit!

 

Wybierz swój plan żywieniowy:

O nas

 

Team Fit Project każdego dnia łączy profesjonalną wiedzę z zakresu dietetyki, umiejętności kulinarne oraz długoletnie doświadczenie w branży, aby dać Tobie gwarancję, że w Twoich pudełkach znajdziesz wyłącznie pełnowartościowe i pyszne dania przygotowane z surowców najwyżej jakości. To dlatego zatrudniamy wyłącznie dyplomowanych dietetyków, którzy czuwają nad odpowiednim składem wszystkich naszych planów żywieniowych oraz zawodowych kucharzy, dla których obłędny smak i estetyka serwowanych posiłków nie są żadną tajemnicą!

Jesteśmy w pełnej gotowości, aby dostarczać codziennie do Twojego domu lub pracy świeżo przygotowane, prawidłowo zbilansowane posiłki, które nie tylko dostarczą Ci odpowiednią dawkę energii i substancji odżywczych, ale także sprawią, że każda chwila jedzenia stanie się prawdziwą przyjemnością!

catering dietetyczny z dostawą do domu bielsko

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.