SIRT 2 faza/3 etap

Dieta SIRT – czyli dieta dzięki której Adele schudła ponad 40kg!

 

W diecie SIRT opracowane są specjalne jadłospisy oparte o produkty, które aktywują grupę białek odpowiedzialnych za procesy naprawcze w Twoim organizmie.

Wykazują również właściwości hamujące produkcję wolnych rodników tym samym opóźniając procesy starzenia.

 

Dieta sirt poprzez działanie sirtuin jest wykorzystywana w leczeniu i prewencji chorób o podłożu metabolicznym (cukrzyca typu 2, insulinooporność), chorób układu sercowo-naczyniowego oraz schorzeń neurodegeneracyjnych m.in. choroba Parkinsona i choroba Alzheimera.

Dieta sirtfood – czym są sirtuiny?

Dieta ADELE to pokrewna nazwa diety SIRT. Kojarzy nam się ona z ogromną zmianą zewnętrzą znanej piosenkarki Adele, która dzięki wprowadzeniu diety sirtfood schudła kilkadziesiąt kilogramów bez efektu jojo! Nie dziwi nas zatem, że ta dieta wywołała zachwyt i popularność na całym świecie głównie wśród kobiet!

 

Na czym polega słynna dieta SIRTFOOD? Tajemnicą tej niezwykłej diety jest sirtuina, czyli enzymy regulujące tempo starzenia się organizmu. Białka należące do grupy SIR (Silent Information Regulator) są zlokalizowane w komórkach ustroju – jądrze, cytoplazmie i mitochondrium.

 

ENZYMY SIRT działają na tkanki o znaczeniu metabolicznym czyli wątrobę, trzustkę i tkankę tłuszczową. Dzięki temu zawdzięczamy regularny spadek masy ciała i redukcję tkanki tłuszczowej bez efektu jojo.

 

ZMNIEJSZENIE ILOŚCI KALORII podstawą do prawidłowego działania ENZYMÓW SIRT i otrzymania oczekiwanych efektów.

 

Podsumowanie: jak działa DIETA SIRT?

Zrzucenie niechcianych kilogramów wiążę się przede wszystkim z działaniem enzymów, których zadaniem jest aktywowanie procesów metabolicznych organizmu. Aby dieta odpowiednio działała została podzielona na 3 etapy o odpowiedniej kaloryczności.

 

Działenie DIETY:

 • wygasza stan zapalny w naszym organizmie

 • produkty sirt odbudowują nasze uszkodzone komórki, DNA i tkanki

 • reguluje procesy metaboliczne

 • produkty sirt wpływają pozytywnie na układ hormonalny

 • dieta ma pozytywny wpływ na naszą pamięć i pracę mózgu

 • wpływa odprężająco na nas i niweluje stres

 • odgrywa rolę w gospodarce cukrowo-lipidowej

 • hamuje działanie wolnych rodników

 • odmładza nasz organizm od środka i na zewnątrz

 

 

 

 

Zasady stosowania DIETY SIRT!

SIRTFOOD jest podzielona na cztery etapy przyjmowania posiłków o różnej kaloryczności i schemacie przyjmowania lekkostrawnych posiłków. Przez wielu uważana jest za dietę zupową, gdyż posiłki przyjmowane są w stanie płynnym lub półpłynnym. Dieta oparta jest przede wszystkim na zielonych warzywach i owocach o działaniu antyoksydacyjnym.

 

Dieta SIRT – I ETAP

Trwa 3 dni i kaloryczność dobowa nie może przekroczyć 1000 kcal. W każdym dniu spożywasz 3 koktajle lub 3 zupy i jeden posiłek stały.

 

Dieta SIRT – II ETAP

Trwa od 4-7 dni i w tym czasie kaloryczność zwiększa się do 1500kcal/dzień. W ciągu dnia spożywa się dwa posiłki płynne i dwa stałe. Ten etap ma uniknąć powstania efektu jojo.

 

Dieta SIRT – III ETAP

To wprowadzenie i stosowanie się do nawyków żywieniowych, które mają zapewnić ciągłość procesów metabolicznych, naprawczych i potrzymanie redukcji tkanki tłuszczowej, co w efekcie działa również na opóźnienie starzenia się organizmu.

 

Lista produktów podczas stosowania diety SIRT:

 • Warzywa

 • Owoce

 • Napoje: zielona herbata, matcha, kawa, czerwone wino wytrawne, kakao

 • Produkty zbożowe: kasza gryczana

 • Oleje roślinne: oliwa z oliwek extra virgin

 • Inne: kapary, orzechy włoskie, przyprawy takie jak kurkuma i chilli

1500KCAL 60ZŁ
1800KCAL 63ZŁ
2000KCAL 65ZŁ
2200KCAL 67ZŁ

 

Dołącz do Fit Project

Jeżeli nie ma Twojej miejscowości na mapie, skontaktuj się z nami.

Kontakt z nami

 

 •  biuro@fitproject.com.pl
 •  501 727 405
 • Regulamin

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma P. H.U "JANOTA" KRZYSZTOF JANOTA z siedzibą w 43-426 Ogrodzona, ul. Centralna 17. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
DZIAŁAMY NA TERENIE MIAST: GLIWICE KATOWICE ZABRZE
pozycjonowanie stron bielsko