SIRT 1 faza/1 etap

Dieta sirtfood – czym są sirtuiny?

Dieta ADELE to pokrewna nazwa diety SIRT. Kojarzy nam się ona z ogromną zmianą zewnętrzą znanej piosenkarki Adele, która dzięki wprowadzeniu diety sirtfood schudła kilkadziesiąt kilogramów bez efektu jojo! Nie dziwi nas zatem, że ta dieta wywołała zachwyt i popularność na całym świecie głównie wśród kobiet!

 

Na czym polega słynna dieta SIRTFOOD? Tajemnicą tej niezwykłej diety jest sirtuina, czyli enzymy regulujące tempo starzenia się organizmu. Białka należące do grupy SIR (Silent Information Regulator) są zlokalizowane w komórkach ustroju – jądrze, cytoplazmie i mitochondrium.

 

ENZYMY SIRT działają na tkanki o znaczeniu metabolicznym czyli wątrobę, trzustkę i tkankę tłuszczową. Dzięki temu zawdzięczamy regularny spadek masy ciała i redukcję tkanki tłuszczowej bez efektu jojo.

 

ZMNIEJSZENIE ILOŚCI KALORII podstawą do prawidłowego działania ENZYMÓW SIRT i otrzymania oczekiwanych efektów.

 

Dieta SIRT – I ETAP

Trwa 3 dni i kaloryczność dobowa nie może przekroczyć 1000 kcal. W każdym dniu spożywasz 3 koktajle lub 3 zupy i jeden posiłek stały.

1000KCAL 57ZŁ

 

Dołącz do Fit Project

Jeżeli nie ma Twojej miejscowości na mapie, skontaktuj się z nami.

Kontakt z nami

 

  •  biuro@fitproject.com.pl
  •  501 727 405
  • Regulamin

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma P. H.U "JANOTA" KRZYSZTOF JANOTA z siedzibą w 43-426 Ogrodzona, ul. Centralna 17. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
DZIAŁAMY NA TERENIE MIAST: GLIWICE KATOWICE ZABRZE
pozycjonowanie stron bielsko